می روم تا به سوی خدا پرواز کنم

فرازی از وصیت نامه شهید حمزه برگ

شما را وصیت میکنم که راهنماییهای امام را گوش دهید زیرا او برای ملت ایران یک پیامبر است. همیشه گوش به فرمان او باشید و همیشه پشت سر او قدم بردارید و همیشه سخنان او را سرمشق خود قرار دهید و سخنان مسئولین مملکتی به خصوص روحانیت متعهد و مسئول را گوش دهید.

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و تمامی شهدای اسلام و با سلام به یگانه منجی عالم بشریت و نائب بر حقش امام است و با سلام به تمامی شهدای اسلام، به خصوص شهدای جنگ تحمیلی چند سطری به عنوان وصیت دارم که برای شما امت شهید پرور می نویسم ای حسین (ع) اگر کسی نبود تو را در صحرای کربلا یاری کند، اکنون رزمندگان اسلام به باری خمینی می پیوندند و راه تو را ادامه میدهند. ای حسین ، ای کسی که در صحرای کربلا در مقابل پلیدان مقاومت کردی ای نشان دهنده خط سرخ اکنون رزمندگان اسلام شعار «حسین حسین شعار ماست و شهادت افتخار ماست سر می دهند و راه تو را ادامه می دهند. حال که دومین بار است عازم جبهه های حق علیه باطل می شوم می روم تا با خون خود، قسمتی از درخت اسلام را آبیاری نمایم می روم تا به سوی خدا پرواز کنم خدایا، این پرواز مرا قبول کن. امت شهید پرور ایران ای کسانی که در هر حال و هر لحظه امام را یاری می کنید شما را وصیت میکنم که راهنماییهای امام را گوش دهید زیرا او برای ملت ایران یک پیامبر است. همیشه گوش به فرمان او باشید و همیشه پشت سر او قدم بردارید و همیشه سخنان او را سرمشق خود قرار دهید و سخنان مسئولین مملکتی به خصوص روحانیت متعهد و مسئول را گوش دهید. اگر خدای ناخواسته از آنچه فرامین امام است سرپیچی کنید، اسلام لطمه می خورد و همیشه دنبال رو او باشید تا به امریکا می فهمانیم که اسلام به حق است و ان شاء الله پرچم پر افتخار لا اله الا الله را در سرتاسر جهان به اهتزاز در خواهیم آورد. مادر می دانم که یک عمر برایم زحمت کشیدی تا مرا بزرگ کردی؛ برای من نگران نباش و برایم لباس سیاه به تن نکنید همه دوستان و آشنایان و اقوام را سلام برسانید. اگر در زندگی شخصی کسی از من ناراحتی دیده طلب عفو می نمایم خواهرانم و برادرانم [را] سلام می رسانم و از شما می خواهم مادرم را دلداری دهید.

و تو ای همسر عزیزم از اینکه من در کنارت نیستم ناراحت نباش و برایم لباس سیاه نپوش و ناراحت نباش و ۵ هزار تومان در بانک دارم آن را بگیرید. به امید زیارت کربلا

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://vasi-yat.ir/?p=10267

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: